Enllaços.          
 

Fotografia de Natura  / Webs amigues

Cati Artigues  http://www.mallorcaweb.net/tmn/cartigues/
Andres Barquier http://www.espacioblog.com/barquier
Eduardo Blanco http://www.ebmfoto.com/
Miquel A. Dora  http://www.fotodenatura.com/
Jaume Llinàs http://www.fotonatura.org/....
Toni Muñoz http://www.mallorcaweb.net/tmn/
Climent Picornell In memoriam
Toni Salas http://www.mallorcaweb.net/tsalas/
Gori Salvà http://www.gorisalva.com/
Sebastià Torrens http://www.sebastiatorrens.net/

Fotografia de Natura

Ansel Adams http://www.anseladams.com/
Oriol Alamany http://www.alamany.com/
Jim Brandenburg http://www.jimbrandenburg.com/
Helen Dixon http://www.helendixonphotography.co.uk/
David Doubilet http://www.daviddoubilet.com/
Frans Lanting http://www.lanting.com/
William Neill http://www.williamneill.com/
Iñaki Relanzón http://www.photosfera.com/


Tècnica fotogràfica - Revelat i retoc digital

Computer Darkroom http://www.computer-darkroom.com/
Digital Outback Photo http://www.outbackphoto.com/
Luminous Landscape http://luminous-landscape.com/
Hugo Rodriguez http://www.hugorodriguez.com/
Retouch Pro http://retouchpro.com/tutorials/
Fotografía y retoque digital http://www.jggweb.com/
OpenRAW http://www.openraw.org/
ECOMINUTS  Fotografia de Natura http://www.youtube.com/view_play_list?p=FCA0398A7FA88182


OPEN RAW

Revistes - Fòrums - Imatges on-line - Directoris

Naturaleza Salvaje http://www.naturalezasalvaje.com/
Chasseur d'Images http://www2.photim.com/
Fotonatura http://www.fotonatura.org/
Naturescapes http://www.naturescapes.net/
Nature Photographers http://www.naturephotographers.net/
Nature Photo Index http://nature.photoarticles.com/
NikonLinks http://www.nikonlinks.com/
Nikonistas http://www.nikon-dpi.com/
Nikonians http://www.nikonians.org/
Outdoor Photographer http://www.outdoorphotographer.com/
Ojo Digital http://www.ojodigital.com/
PhotoLinks http://www.photolinks.com/
Portfolionatural http://www.portfolionatural.com/
TimeCatcher http://www.timecatcher.com/


Revista NATURALEZA SALVAJE

 

Novetats - Avaluacions d'equips - Opinions

Caborian http://www.caborian.com/
Digital Photography Review http://www.dpreview.com/
Fred Miranda http://www.fredmiranda.com/
Ken Rockwell http://www.kenrockwell.com/
Photo Net http://www.photo.net/
Quesabesde http://www.quesabesde.com/
Rob Galbraith http://www.robgalbraith.com/


Digital Photography Review

Coneixement i defensa de la natura

GOB Mallorca http://www.gobmallorca.com/
Herbari virtual - UIB http://herbarivirtual.uib.es/
Amics arbres - arbres amics http://amicsarbres.blogspot.com/
Bolets de les Illes Balears http://bolets.uib.es/cat/index.html
Greenpeace España http://www.greenpeace.org/espana/
WebVerd http://www.webverd.com/



Associacions

AFONIB http://www.mallorcaweb.net/afonib/
AEFONA http://www.aefona.org/
IWP http://www.iwpsociety.com/


© AFONIB/Miquel A. Dora

 

Fabricants

Cokin  http://www.cokin.fr/
Gitzo http://www.gitzo.com/
Ikelite Digital http://www.ikelite.com/
Lowepro http://www.lowepro.com/
Manfrotto http://www.manfrotto.com/
Nikon Imaging http://www.europe-nikon.com/
Nik Software http://www.niksoftware.com/
Sandisk http://www.sandisk.com/
Sigma Corporation http://www.sigmaphoto.com/

Tendes

B & H  http://www.bhphotovideo.com/
FotocineColor http://www.fotocinecolor.com/
Fotolab 30 http://www.fotolab30.com/
Jordi Bas Foto http://www.jordibasfoto.com/
Micro Tools http://www.micro-tools.com/
Muntanya de LLibres http://www.muntanyadellibres.com/
Oryx http://www.weboryx.com/
Speed Graphic http://www.speedgraphic.co.uk/
Wildlife Watching Supplies http://www.wildlifewatchingsupplies.co.uk/


 


 

 

Enllaços

© Biel Perelló, 2005-2008 /  www.bielperello.com

Inici web     

Inici FotoBloc